Osada Swory Domki w Lesie

Osada Swory Domki w Lesie


Price from 40 zł

Address: Karsińska 8
City: Małe Swornegacie, 89-608
Pomorskie, Bory Tucholskie

5239... Show phone number

DescriptionSmall pets allowed: Akceptujemy zwierzęta domowe

We do apologize, but we have not found English description.

Video


Prices


W Osadzie Swory możecie wybierać spośród czterech typów domków, a w każdym z nich znajdziecie, ciszę, spokój i wygodę, szum lasu i widok na jezioro. Dzięki dużej przestrzeni i leśnemu terenowi każdy z domków stoi w oddaleniu from następnego, co zapewnia dyskrecję i swobodę wszystkim wypoczywającym. Posiadamy:

- Domki typu BRDA LUX - całkowicie nowa jakość wypoczynku dla Ciebie i Twoich najbliższych. Odnowione i na nowo wyposażone, przy zachowaniu naturalnych drewnianych elementów konstrukcji, stanowią idealną enklawę ciszy i spokoju aż dla 6 osób. Posiadamy 10 domków tego typu w cenie już od:

- sezon niski - from 250 zł/dobę
- sezon średni - from 420 zł/dobę
- sezon wysoki - from 450 zł/dobę ze breakfastm

- Domki typu BRDA - uroczy strzelisty dach, pachnące drewnem ściany i miejsce dla całej, nawet licznej, rodziny lub grupy przyjaciół to największe atuty wolnostojących domków typu Brda. Możesz relaksować się w ciszy i oddaleniu from innych, leżąc na leżaku na własnym tarasie, a z okien na piętrze zajrzeć w korony drzew. Posiadamy 4 domki tego typu w cenie już od:

- sezon niski - from 170 zł/dobę
- sezon średni - from 250 zł/dobę
- sezon wysoki - from 280 zł/dobę ze breakfastm

- Domki typu B1 - domki typu B1 są przytulne, a jednocześnie przestronne i pełne światła. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dwójką dzieci lub niewielkiej grupy przyjaciół. Dzięki tarasowi i idealnemu wkomponowaniu domków w przestrzeń lasu, znajdziecie tu wytchnienie from codziennego zgiełku. Posiadamy 3 domki tego typu w cenie już od:

- sezon niski - from 155 zł/dobę
- sezon średni - from 190 zł/dobę
- sezon wysoki - from 220 zł/dobę ze breakfastm

- Domki typu Karsin - domki typu Karsin to wspaniały wybór dla nieco wygodnickich poszukiwaczy przygód i aktywnego wypoczynku. Domek stanie się Waszą przystanią i oazą spokoju po całodziennych leśnych wyprawach i wodnych szaleństwach. Posiadamy 7 domków tego typu w cenie już od:

- sezon niski - from 80 zł/dobę
- sezon średni - from 100 zł/dobę
- sezon wysoki - from 130 zł/dobę ze breakfastm

Szczegółowy cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Location on mapContact form


Your name
Arrival
Departure

How many persons
Phone
E-mail
E-mail rewrite
Message
Code:My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2019
More than 20 000 offers accommodation listed on one site! We invite you to enter our site because it is on, you can find accommodation in virtually every corner of our beautiful country. We can be sure that we will find something suitable for everyone. The search engine that you can use, we can easily find the accommodation that suits your requirements.