Kwatera Blanka

Kwatera Blanka


Price from 40 zł

Address: Siemiradzkiego 3
City: Świnoujście, 72610
Zachodniopomorskie, Pomorze Zachodnie

9132... Show phone number

DescriptionHouse in a residential area near the park, 700 m from the sea, 800 meters from the border with Germany, 30 m from the forest, 550 of the indoor pool. Rooms 2, 3, 4, 5 people close to the sea. Independent or a bathroom for two rooms. The ability to use the garden (gazebo girl), free car parking on the property, TV - Cable TV, fridge in each room. Some rooms have annexes edible....

For more information - visit our website

Prices


Prowadzimy działalność sezonową w okresie letnim.

Oferujemy to wynajęcia pokoje dwu-, trzyosobowe. Na parterze dysponujemy pokojem czteroosobowym z osobnym wejściem,niezależnym węzłem sanitarnym. Na pierwszym piętrze jest możliwość wynajęcia dwóch pokoi with bathroom. Wszystkie pokoje są wyposażone w lodówkę, czajnik bezprzewodowy i zastawę stołową. Jest możliwość podłączenia się to Internetu. W budynku jest TV-kab. Zapraszamy to obejrzenia zdjęć obiektu i pokoi w zakładce "Galeria zdjęć". Szczegółowych informacji udzielamy przez telefon. Na specjalne życzenie udostępniamy więcej zdjęć pokoi, które wysyłamy na podany nam adres e-mail.

W ogrodzie jest altanka i miejsce to grillowania. Parkowanie samochodów nieodpłatnie w obrębie posesji w miarę zapełniania i zwalniania się miejsc parkingowych. Doba hotelowa zaczyna się godz. 14:00 i kończy się o godz. 10:00 dnia ostatniego. Zmiana turnusu w sobotę ewentualnie w niedzielę. Pobieramy opłatę rezerwacyjną poprzez przekaz pocztowy lub na konto bankowe.

Ceny: 40zł - 60 zł / osobę / dobę - (dopuszczamy możliwość negocjacji). Ostatni tydzień sierpnia i wrzesień 10% zniżki.

Jesteśmy również zobowiązani to pobierania opłaty klimatycznej w wysokości ustalonej przez uchwałę Rady Miasta - obecnie 4 zł /pełną dobę / osobę (dzieci to lat 7 zwolnione z opłaty klimatycznej).

Location on mapContact form


Your name
Arrival
Departure

How many persons
Phone
E-mail
E-mail rewrite
Message
Code:
Similar offers

Kwatera ZOSIA Kwatera ZOSIA, Świnoujście
from 30 zł

mieszkanie Świnoujscie mieszkanie Świnoujscie, Świnoujście
from 30 zł

Nad Młyńskim Rowem Nad Młyńskim Rowem, Świnoujście
from 15 zł

Kwatery Świnoujście Kwatery Świnoujście, Świnoujście
from 20 zł

kwatery prywatne kwatery prywatne, Świnoujście
from 30 zł
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2020
More than 20 000 offers accommodation listed on one site! We invite you to enter our site because it is on, you can find accommodation in virtually every corner of our beautiful country. We can be sure that we will find something suitable for everyone. The search engine that you can use, we can easily find the accommodation that suits your requirements.