Willa GIEWONT

Willa GIEWONT


Price from 115 zł

Address: Osiedle Krzeptówki
City: Zakopane, 34-500
Małopolskie, Tatry i Podhale

1820... Show phone number

DescriptionWe do apologize, but we have not found English description.

Prices


Oferujemy duży, komfortowy, szesćdziesięciometrowy apartament. W jego skład wchodza dwa osobne pokoje, aneks kuchenny, łazienka oraz łaczacy wszystkie pomieszczenia korytarz - w sumie 60 m kw. Pokoje sa różnej wielkosci, w sumie w apartamencie bez problemu pomiesci się szesć osób. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz radio, lampka nocna, a także wykonane w stylu góralskim krzesła, szafa, szafka, stolik rtv i stół. W aneksie kuchennym znajduje się m.in. lodówka, kuchenka mikrofalowa i elektryczna, czajnik, naczynia, sztućce itp.

Cały apartament został niedawno wykonany, dzięki czemu jest bardzo ładnie wykończony; doskonale łaczy w sobie aktualne trendy w wykończeniach wnętrz z pięknym stylem góralskim. Wszędzie obecne jest najwyższej jakosci drewno oraz takie elementy jak nastrojowe oswietlenie halogenowe (także półek), które sprawia, że w tych wnętrzach doskonale się wypoczywa; i to nie tylko w pokojach, ale i w niemałej łazience.

Location on mapContact form


Your name
Arrival
Departure

How many persons
Phone
E-mail
E-mail rewrite
Message
Code:My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2021
More than 20 000 offers accommodation listed on one site! We invite you to enter our site because it is on, you can find accommodation in virtually every corner of our beautiful country. We can be sure that we will find something suitable for everyone. The search engine that you can use, we can easily find the accommodation that suits your requirements.